Fundacija Moro podpira razvoj mednarodnih šol z IB programom v Sloveniji. Program trenutno združuje več kot 300 študentov iz 40 držav sveta. Vaša donacija bo še izboljšala in nadgradila izobraževanje mladih tudi iz vaše države.

 

PODPORA FUNDACIJE OSNOVNI ŠOLI DANILE KUMAR, 14. 03. 2011

V lanskem koledarskem letu je Fundacija Moro zbrala veliko sredstev za mednarodni oddelke na Osnovni šoli Danile Kumar. Iz sredstev smo financirali izmenjavo učencev s šolo Costeas – Geitona iz Aten, učiteljico iz IB šole iz Bratislave, ki je tri mesece pomagala našim učiteljem na razredni stopnji.  Fundacija Moro je financirala tudi mateiale za učence in učitelje, športne in druge aktivnosti na mednarodnem dnevu, dodatne zdravstvene delavnice  za učence 7. in 8. razreda,  čarovniško predstavo v decembru in likovne aktivnosti na Noči čarovnic. S tem so zelo obogatili naše programe in družabno življenje naših učencev.

Trenutno postavljamo  30 novih računalnikov, ki nam jih je fundacija donirala v letošnjem koledarskem letu. Novi računalniki bodo zelo pospešili  in podpirali raziskovalni način pouka in razvijanje  informacijskih spretnosti ter  sposobnosti naših učencev.

Zelo bi bili veseli, če bi  podprli naše dodatne programe s tem, da pomagate Moro Fundaciji pri zbiranju sredstev za našo šolo. Hvala za vaše sodelovanje in pomoč!
Irena Šteblaj (Iz časopisa mednarodnega oddelka, 7. marec 2011)